Hüküm ve Koşullar


Bu web sitesini kullanarak, bu Hüküm ve Koşulları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyunuz.


İçerik


Bu web sitesinde yer alan tüm içerik (metinler, görseller, grafikler vb.) yalnızca genel bilgi amaçlıdır. İçeriklerin doğruluğu, eksiksizliği veya güncelliği konusunda garanti verilmemektedir. İçeriğin kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.


Fikri Mülkiyet Hakları


Bu web sitesinde yer alan tüm içerik (metinler, görseller, grafikler, logolar vb.) Aslanlar İskele'ye veya lisans verenlerine aittir. İzin almadan kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır.


Hizmetlerin Kullanımı


Bu web sitesinde sunulan hizmetlerin kullanımı, kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Herhangi bir hizmetin kullanımından kaynaklanan kayıp veya zararlardan Aslanlar İskele sorumlu tutulamaz.


Üçüncü Taraf Bağlantıları


Bu web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece kolaylık sağlamak içindir. Bağlantı verilen sitelerin içeriği veya güvenilirliği hakkında herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.


Değişiklikler


Aslanlar İskele, bu Hüküm ve Koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda geçerli olacaktır.


Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu Hüküm ve Koşullar Türk yasalarına tabidir. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda, Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


Bu Hüküm ve Koşullar en son 26.02.2024 tarihinde güncellenmiştir.